od ubytovny až po levný hotel, infolinka: +420 777 136 111


JAK SE K NÁM DOSTANETE

Z Hlavního nádraží

Sejdete do metra ( stanice Hlavní nádraží, metro C ) a pojedete směr Letňany. Na stanici Florenc musíte přestoupit na metro B ( směr Černý Most ). Ze stanice Černý Most vystoupíte a přes malé náměstíčko dorazíte do ulice Bryksova. Po ulici Bryksova se vydáte směrem na Jih, tak aby jste měli po levé straně Obchodní Centrum Černý Most. Zhruba po 600 metrech dorazíte před ubytovnu. Poznáte ji podle velkého nápisu UBYTOVNA na střeše.

 

Ze Smíchovského nádraží :

Přímo na Smíchovském nádraží sejdete do metra ( B ) a dojedete na konečnou stanici Černý Most. Ze stanice Černý Most vystoupíte a přes malé náměstíčko dorazíte do ulice Bryksova. Po ulici Bryksova se vydáte směrem na Jih, tak aby jste měli po levé straně Obchodní Centrum Černý Most. Zhruba po 600 metrech dorazíte před ubytovnu. Poznáte ji podle velkého nápisu UBYTOVNA na střeše.

 

Z Masarykova nádraží :

Sejdete do metra ( stanice Náměstí Republiky, metro B ). Dojedete na konečnou stanici Černý Most kde vystoupíte a přes malé náměstíčko dorazíte do ulice Bryksova. Po ulici Bryksova se vydáte směrem na Jih, tak aby jste měli po levé straně Obchodní Centrum Černý Most. Zhruba po 600 metrech dorazíte před ubytovnu. Poznáte ji podle velkého nápisu UBYTOVNA na střeše.

 

Z Dejvické :

Nastoupíte do metra ( stanice Dejvická, metro A) a dojedete na Stanici Můstek, kde musíte přestoupit na metro B ( směr Černý Most). Dojedete na konečnou stanici Černý Most, kde vystoupíte  a přejdete přes malé náměstíčko a dostanete se do ulice Bryksova. Po levé straně budete mít Obchodní Centrum Černý Most  a půjdete stále dolů kde uvidíte panelák s nápisem UBYTOVNA na střeše domu.

 

Z AUTOBUSOVÉHO NÁDRAŽÍ FLORENC: 

Metrem ze stanice trasy B " FLORENC" a dále pokračujte touto trasou na stanci "ČERNÝ MOST. Po vystoupení z metra se dejte vlevo k CČM a pokračujte ulicí Bryksova cca 180 metrů.

 

II. VLASTNÍM VOZEM: