levné ubytování

18.11.2014 21:26

Jak se v Praze levně ubytovat? Ubytovna Nexus nabízí mnoho možností!

Jistě se každý z vás v životě setkal s problémem najít levné, ale přitom kvalitní ubytování. Zejména v Praze bývá tento úkol nelehký. Díky vysoce postaveným cenám konkurence, musejí živnostníci ceny přizpůsobit. Nemusíte však ihned strkat hlavu do písku, jelikož i takhle těžký oříšek se dá hravě rozlousknout. Ubytovna Nexus nabízí levné ubytování. Na výběr máte hned z několika možností.

Ubytovna se nachází v Praze 9 kousek od metra Černý most na trase B. Svou polohou je dobře dostupná hromadnou dopravou i autem a v okolí najdete obchodní centrum Černý most, kde máte k dispozici veškeré obchody, včetně potravin. Kdo si myslí, že za takový luxus draze zaplatí, je na omylu!

Bez názvu 1

Ubytovna Praha

Ubytovna Praha poskytuje levné ubytování pro jednotlivce, pracovní kolektivy, sportovní skupiny, nebo tělesně postižené. Ubytovna Nexus poskytuje veškeré zázemí včetně internetového připojení Wifi, kabelovou televizi, ledničku s mrazákem na pokoji a mnoho dalších služeb, abyste se cítili i při dlouhodobém pobytu v našich ubytovnách co nejlépe. Ceny ubytování se pohybují již od 99 Kč za noc.

Hostel Praha

V hostelu Praha se můžete ubytovat ve dvou, tří, nebo čtyřlůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny uzamykatelnými skříňkami, aby se zamezilo případným krádežím. Dále je zde k dispozici lednička, rychlovarná konvice, televize a připojení k internetu. Cena je také velice příznivá, jelikož se zde můžete ubytovat již od 130 Kč / noc.

Apartmány Praha

jdhd

Ubytování Nexus chce, aby klienti byli spokojeni a proto je možno nově využít i apartmány s vlastním sociálním zařízením. Apartmán nabízí komfortní ubytování, kde budete mít soukromí, přesto cena zůstává ve stejné cenové kategorii jako ubytovna. Je vhodný k dlouhodobému, či jen krátkodobému ubytování.

Na závěr je nutno dodat, že lepší a současně cenově dostupnější ubytování nemáte šanci najít! :-)

 

Autor článku: Štěpánka Pírková

 

Zpět