UBYTOVÁNÍ PRAHA 9, ĆERNÝ MOST, BRYKSOVA 940/35 - levné ubytování u nákupního a zábavního centra

Ubytovna Bryksova se nachází jen pár desítek metrů od známého pražského centra Černý Most v klidné části panelového sídliště. Součástí nákupníhgo centra je kromě řady obchodů nabízejících kompletní sortiment až do večerních hodin take zábavní centrum s multikinem, posilovou, bazénem a řadou gastronomických provozů.

Ubytovna Bryksova je výborně dostupná hromadnou dopravou - stanice metra Černý Most i zastávky autobusů jsou vzdáleny jen několik desítek metrů chůze. Cesta dopravou do centra Prahy trvá asi 20 minut.

V ubytovně Bryksova poskytujeme levné ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Ubytovna má celkovou kapacitu 32 osob. Vždy několik pokojů je vybaveno společným WC, sprchou a kuchyňkou se základním vybavením. Lednice je ubytovaným k dispozici na každém pokoji. Na vyžádání mohou být pokoje vybaveny také samostatným vařičem a televizorem.

Nabízíme tři kategorie ubytování: ubytování v ubytovně vhodné převážně pro dělníky, dále ubytování v bytech vhodné převážně pro montážní a stavební firmy, ale také pro zaměstnance supermarketů. Poslední kategorií je ubytování v apartmánech vhodné pro jednotlivce a turisty. Naše ubytovna je 150 m od konečné metra B- „ černý most“ a autobusového nádraží se spojením na Mladou Boleslav, Liberec, Hradec Králové, Pardubice, Jíčín, Náchod atd. V docházkové vzdálenosti se nacházejí zábavní a nákupní centra vč. multikina a.p.

Výhody

ubytování od 75Kč / noc

5min.metro "B" Černý most

ubytování v apartmánech pro 2-8 osob

Kontakt

Adresa:
Bryksova ulice
190 00 Praha 9

tel: +420 777 136 111

Fotogalerie ubytovna Bryksova

Ubytovna BryksovaUbytovna BryksovaUbytovna BryksovaUbytovna Bryksova
*/ ?>
odkud jedete

Datum příjezdu Kalendář
Datum odjezdu Kalendář
Počet osob
Jméno
Příjmení
Telefon
E-mail
Poznámka
Opište kód vizuální autentifikace (obrázek s textem)